Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Czyściwa papierowe

Utrzymanie czystości w pomieszczeniu mieszkalnym czy pracowniczym jest priorytetowe, by zachować odpowiednią estetykę wnętrza. Nieocenioną pomocą przy utrzymaniu porządku jest czyściwo papierowe, które z powodzeniem poradzi sobie z wszelkimi plamami lub zabrudzeniami (przy korzystaniu z odpowiednich środków czystości). Są to produkty jednorazowe, które wystarczy jest wyrzucić po użyciu. Do wyboru jest wiele wariantów, które różnią się od siebie wielkością oraz podstawowymi parametrami.

Najwyższej jakości czyściwa papierowe do domu lub biura

Wszystkie z dostępnych w naszej ofercie czyściw papierowych odznaczają się wysoką chłonnością, która jest osiągnięta dzięki wytrzymałej strukturze. To gwarancja na to, iż produkty te sprawdzą się również w środowiskach pracowniczych, które wymagają częstego sprzątania, w tym w hotelach, restauracjach czy chociażby salonach kosmetycznych. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem przygotowanym przez nas, a gdyby pojawiły się jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry