Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Papier biurowy

Oferujemy najwyższej jakości papier biurowy, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Do wyboru są różne rozmiary, w tym A4, A5 oraz A6. Widoczne poniżej produkty są wytrzymałe i trwałe. Z ich pomocą przygotujesz odpowiednie dokumenty lub wykresy czy inne pomoce wizualne. Są kompatybilne z drukarkami laserowymi oraz atramentowymi, jak i kserokopiarkami i faksami z laserową, termotransferową i laserową technologią. Gwarantujemy, iż produkty te sprawdzą się w każdym miejscu pracy.

Najwyższej jakości papier do biura

W naszym katalogu online znajdziesz również papier na recepty. Jest to najlepszy wybór dla przychodni, szpitali oraz innych placówek medycznych. By zaczerpnąć więcej informacji na temat danego produktu, należy kliknąć na jego miniaturkę. Na indywidualnej stronie każdego z dostępnych elementów wyposażenia podane są jego parametry oraz widnieje krótki opis. Gorąco polecamy proponowane przez nas wyroby, a gdyby pojawiły się na ich temat jakiekolwiek pytania zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

PAPIER KSERO A4

Cena 8 506,59 zł

Karton papieru ksero A4. Uniwersalny, biały papier do wydruku, pisania, rysunku i wszelkich innych zastosowań biurowych i plastycznych.

PAPIER KSERO A6 80g

Cena 171,00 zł

Papier ksero w formacie A6(105x148 mm) ma bardzo szerokie zastosowanie od gabinetów weterynaryjnych aż po zastosowanie nawet w życiu codziennym.